Květen 2008

Bojite sa tmy?

30. května 2008 v 18:50 Movies
Pamatate si na tento serial? Islo to pred niekolkymi rokmi na SuperMaxe (kanal uz zrusili) ale bol to moj najoblubenejsi serial:D mi ozivil spomienky na detsvo

THE SIMS 2

28. května 2008 v 19:08 Zábava a šport
Noo takze toto je moja naj hra a tu je nieco o nej...
Mimoriadne populárna "hra na Všemohúceho" s kopou doplňujúcich datadiskov obletela s úspechom celý svet a získala si obľubu mnoho miliónov fanúšikov. A teraz prichádza jej pokračovanie, ktoré má ambície byť ešte úspešnejším.

Eyes

27. května 2008 v 20:58 Pekne__ PiXy

Testik- Je to ten pravy?

27. května 2008 v 18:49 Babský svet
Búcha ti srdce, nohy sa ti podlamujú, celé noci nespíš, lebo myslíš naňho... Si skrátka totálne zaľúbená. Ale je práve on naozaj ten SPRÁVNY? Daj si test a uvidíš!

Nails

22. května 2008 v 14:36 Babský svet

Ach zasa

22. května 2008 v 14:12 Príbehy
Byla jedna dívka...A byl jeden chlapec...Bydleli nedaleko od sebe a tak se často vídali na procházce se svými pejsky....Ani jednoho ale nikdy nenapadlo na toho druhého promluvit...
Dívka nikoho neměla...Rodinu,její blizcí všichni do jednoho umřeli při autonehodě..Bydlela se svou tetou,mimochodem s tetou,se kterou už od malička citově strádala a už ji bylo skoro 18.let.Myslela si,že pro ni život nemá smysl...Až do dne,dokud nepotkala JEHO!

Emo Love Story♥

22. května 2008 v 14:07 EMO
smutny pribeh
Černé vlasy mu padaly přes jedno oko a on si je neustále odhazoval. Najednou zvedl hlavu a já mohla vidět jeho dokonalé modré oči, které si podbarvil tužkou. Podíval se na mě a já se lekla a můj pohled sklouzl na zem.Po chvíli jsem ho projela očima od zdola nahoru. Měl celkem nové conversky, černé kalhoty a modré tričko, které mu ladilo s očima a přesně do těch očí jsem se musela znovu kouknout.
Podal mi ruku, na které měl černé potítko a řekl:,, Ahoj, já jsem Matt, ty jsi ta nová spolužačka?" Ano, byla jsem nová.Přestěhovali jsme se sem před nedávnem kvůli tátově práci. Jeden den v nové škole a já už věděla, že se asi brzo zamiluju. Po pár dnech jsem se doopravdy zamilovala.Milovala jsem Matta celého. Jeho vzhled,eprese,chování,muziku prostě všechno.Každý den jsem procházela kolem jeho skříňky,když jsem šla na matiku a každý den jsem si četla nápis na ní:LÁSKA JE SLEPÁ A PROTO MILUJI TMU! Ano, bohužel měl holku. Jmenovala se Sussi a byla naprosto v pohodě, taková cáklá Emoška.Chodila do vedlejší třídy,ale tam moc kamarádů neměla, protože většinu přestávek trávila s Mattem.

New Design

19. května 2008 v 18:53 Iné
Noo taakze som sa rozhodla pre tento dizajn blogu..asi preto ze onedlho uzje tu leto a urcite sa uz nanho tesite tak ako ja:)

Silent Hill

19. května 2008 v 15:18 Movies
Taakze som pred par dnami videla film Silent Hill a musim povedat ze sa mi zapacil..odporucam..a tu je obsah:
SILENT HILL
Rodicia Rose a Christopher maju dcerku Sharon, ta je namesacna, jej stavy sa stale zhorsuju a rodicia ju nachadzaju v noci na pokraji vodopadu, kde ide skocit vykrikujuc Silent Hill. Nie je to ich vlastne dieta, ale adoptovana dcerka povodom zo Zapadnej Virginie. Matke nedaju stavy Sharon pokoja a po hladani na internete zistuje, ze uzatvorene mesto duchov Silent Hill je zhodou okolnosti v Zap. Virginii, nenapadne ju preto nic ine nez bez vedomia manzela vziat dcerku a rozhodnut sa navstivit Silent Hill. Silent Hill je zakazane mesto, kde su pod mestom tlejuce ohne a dlhsi pobyt v nom by mal byt smrtelny. Cestou tam unika Rose este policajtke ktorej sa zda jej spravanie podozrive a ktora ju dobehne az po mensej autonehode v Silent Hill, kde sa Rose
prebudza a zistuje, ze Sharon chyba na sedadle vedla nej kde bola v case nehody. Nezostava jej tak nic ine ako hladat v tomto meste duchov svoju dcerku a bojovat o nu.
Film je veľmizaujimavy a mne osobne sa velmi pacil
<a href="http://www.janond.sk/stranka.php?echo=blackrose252.blog">ECHO</a>